O nás


Advokacie dělaná tělem i duší (za předpokladu, že advokát cosi jako duši má)

Jmenuju se Martin Tomeš a dovolte mi, abych vám v několika větách představil naši advokátní kancelář.

Máme dost zkušeností na to, abychom vám poskytli opravdu špičkové právní služby v oborech, na něž se specializujeme. A jsme dost mladí na to, abychom na každém kroku nabubřele nenafukovali vlastní důležitost. Místo toho raději s elánem a pokorou pracujeme ve prospěch našich klientů.

Naše kancelář není žádný moloch, kde vám naúčtují první tisícovku dřív, než si stihnete svléknout kabát. Nejsme ovšem ani žádná advokátní ořezávátka a troufnu si tvrdit, že naše jméno už něco znamená.

Asi vás nepřekvapí, že naše služby nejsou zdarma. Na druhou stranu bych naši cenovou politiku bez váhání označil za velmi rozumnou. Ba příznivou, uvážíte-li, že klientům jsme k dispozici 7 dní v týdnu, často i v nočních hodinách.

Nakonec vás ale možná přeci jen překvapím tím, že vám zcela BEZPLATNĚ (sic!) dám jednu radu. Pokud to bude jen trochu možné, snažte se vyhnout soudním sporům. Soudní spor totiž vždy znamená, že všechno ostatní selhalo – komunikace, vztahy, zdravý rozum. Proto bývá soudní pře vždy stresující a náročná pro všechny zúčastněné, a to bez ohledu na výsledek. Samozřejmě, někdy to bez soudu nejde, a pak vás budu se vší vážností a vervou zastupovat a udělám vše, abyste uspěli. Ale ujišťuji vás, že toho největšího vítězství vždy můžete dosáhnout jen v soudním sporu, který vůbec nenastane.

Přeji vám, aby váš život byl plný velkých vítězství!

Mgr. Martin Tomeš

Advokátem se nestanete přes noc aneb Pár čísel o naší práci

stran kupních a úschovných smluv

soudních a rozhodčích jednání

hodin denně dostupní pro vás

hodin due diligence a akvizičních smluv

trestních obhajob

let v advokacii

EMAIL:
INFO@AKTOMES.CZ

ADRESA:
Advokátní kancelář
Mgr. Martin Tomeš
Sokolská 536/22
779 00 Olomouc

TELEFON:
+420 605 277 017