Právní služby pro firmy


Postavte své podnikání na pevných právních základech

Ať už jste zavedená společnost, nebo s podnikáním začínáte, naše profesionální právní služby postaví váš byznys na stabilní základy. Založení obchodní společnosti, pracovní smlouvy a vůbec veškerý smluvní servis, ale také právní poradenství a zastupování vaší společnosti v rozhodčích i soudních řízeních – to vše od nás získáte v prvotřídní kvalitě a za rozumnou cenu. Investujte svou energii do vlastního byznysu a nudnou (leč nezbytnou) právničinu nechte na nás!

Proč spolupracovat s naší advokátní kanceláří

Možná právě teď přemýšlíte, zda je pro vaši společnost výhodnější najmout advokátní kancelář, nebo zaměstnat podnikového právníka. V tom případě zkuste do svých úvah zahrnout následující fakta.

  • Naše kancelář má pojištěnu odpovědnost za škodu, zatímco zaměstnanec odpovídá za nedbalostní škody jen do výše 4.5 násobku svého průměrného platu.
  • Spolupráce mezi námi bude fungovat zcela svobodně a flexibilně. Snadno ji můžete kdykoli ukončit a zase obnovit, záleží jen na vašich potřebách. Nemusíte si lámat hlavu s žádnými výpověďmi, výpovědními lhůtami, odstupným, pracovním úřadem atd.
  • Při spolupráci s námi nejste omezeni zákoníkem práce, pracovní dobou, povinnými přestávkami apod. Na jakém modelu se dohodneme, ten bude fungovat, a když si okolnosti vyžádají, abychom byli ve 23:00 u vás v kanceláři, budeme tam.
  • Advokáti disponují profesní justiční zkouškou. To znamená, že se orientujeme v celé řadě právních oborů a můžeme nabídnout fundovanější a co do rozsahu širší znalosti právní problematiky než běžný právník.
  • Máme bohaté zkušenosti se soudní praxí, jednání na soudech je pro nás denním chlebem, známe detailně civilní proces včetně pokročilých taktik a „fíglú“ protistran  a umíme asertivně jednat s úřady státní správy a samosprávy.
  • S námi odpadají náklady na pracovní místo, stravenky, dovolenou, pracovní pomůcky, počítače či kancelář, které byste museli vynaložit na podnikového právníka.

Jaké právní služby vám můžeme nabídnout

Rozsah našich právních znalostí i praktických zkušeností je opravdu široký. Pokud bychom nicméně měli vybrat obory práva, v nichž se cítíme nejsilněji, patřily by mezi ně rozhodně tyto následující.


EMAIL:
INFO@AKTOMES.CZ

ADRESA:
Advokátní kancelář
Mgr. Martin Tomeš
Sokolská 536/22
779 00 Olomouc

TELEFON:
+420 605 277 017