Trestní řízení


Zvolte spolehlivou právní oporu pro trestní řízení

Trestní řízení není procházka růžovým sadem a i v případě, kdy jste stoprocentně přesvědčeni o své nevinně, potřebujete advokáta. Dokonce se říká, že jste-li nevinní, tím spíš se neobejdete bez dobrého právníka. Naše advokátní kancelář poskytuje kompletní právní služby v oblasti trestního práva. Zajistíme pro vás potřebné právní kroky ve všech stádiích trestního řízení včetně profesionálně vedené obhajoby.

Bez dobrého právníka se vaše šance snižují

Nikdo nemá rád trestní řízení a každý soudný člověk se mu snaží vyhnout. V životě však mohou nastat situace, kdy to není možné. V tom případě je nanejvýš důležité mít svého advokáta, který vás bude zastupovat při všech úkonech řízení, a bude konat veškeré právní kroky ve váš prospěch. Jde nejprve o zastupování v přípravném řízení, kdy se prověřují všechny okolnosti trestného činu a zda k němu vůbec došlo. Teprve poté následuje vlastní soudní řízení a případně také odvolání či dovolání.

Právo platí pro všechny

Trestní zákoník je komplexní a velice složitý systém, v němž se laik nemá šanci vyznat. Od toho tu jsou advokáti, jejichž posláním je, aby se případným obžalovaným dostalo spravedlivého procesu. S naší letitou praxí to dokážeme. Ať už vás někdo neprávem z něčeho obvinil, nebo jste se skutečně dopustili trestného činu. V obou případech využíváme všech zákonných prostředků, které směřují ke spravedlnosti pro naše klienty.


EMAIL:
INFO@AKTOMES.CZ

ADRESA:
Advokátní kancelář
Mgr. Martin Tomeš
Sokolská 536/22
779 00 Olomouc

TELEFON:
+420 605 277 017