Nemovitostní právo pro fyzické osoby


Poskytujeme právní servis při prodeji i koupi nemovitosti 16 hodin denně od pondělí do neděle

Chystáte se koupit nebo prodat nemovitost, ale bojíte se, že se ztratíte v právních termínech a složitých formulacích? Naše advokátní kancelář vás bezpečně provede celým procesem a zaručí, že obchod proběhne hladce a bez zbytečných prodlev. Jsme pro vás zárukou bezchybné právní práce, kterou vám nabízíme každý den v roce od rána do půlnoci.

Pocit bezpečí je pro každého

Díky našim službám zjistíte, že pocit bezpečí a právní jistoty není určený jen bohatým a vyvoleným. Zajistíme pro vás právní servis při:

  • nákupu, prodeji nebo pronájmu nemovitosti,
  • převodu vlastnických práv u družstevního podílu,
  • zřízení či zániku věcných břemen.

Expresní převod nemovitosti pro ty, kdo nemají času nazbyt

Jste pod tlakem času a okolností? Potřebujete smlouvy opravdu rychle, ale přesto v pořádku? Využijte naši expres službu, v jejímž rámci vám vyhotovíme převodní dokumentaci do 12 hodin od dodání finálních podkladů.

S námi se v realitách neztratíte

S nemovitostmi jsou spojené složité procesy, v nichž snadno zabloudí i dobře poučený laik. Vzít si k ruce specializovaného advokáta tak jednoznačně ušetří spoustu času, peněz a komplikací. Zabezpečíme veškeré právní služby, které jsou s nemovitostmi spojené.

  • Vytvoříme návrhy všech potřebných smluv.
  • Prověříme danou nemovitost, takže například zjistíme, zda na ní nevázne právo nebo závazek, který by obchod mohl zkomplikovat. Pokud objevíme problém, navrhneme řešení.
  • Ověříme podpisy, a bude-li to potřeba, obstaráme znalecké posudky a odhady.
  • Poskytneme advokátní úschovu peněz určených k nákupu nemovitosti. Advokátní úschova je vysoce spolehlivý a finančně výhodný způsob, jak zajistit kupní cenu za nemovitost.
  • Zajistíme hladký vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí.

EMAIL:
INFO@AKTOMES.CZ

ADRESA:
Advokátní kancelář
Mgr. Martin Tomeš
Sokolská 536/22
779 00 Olomouc

TELEFON:
+420 605 277 017