Pro realitní kanceláře


Právní služby pro realitní kanceláře od 8:00 do 24:00 každý den. Ano, každý den!

Naše advokátní kancelář poskytuje kompletní právní servis realitním kancelářím při řešení prodeje, nákupu, převodu vlastnických práv či pronájmu nemovitostí. Chcete se vyhnout možným nekonečným právním tahanicím o slovíčka ve smlouvách? S námi budete mít jistotu, že veškeré vaše kroky budou právně naprosto v pořádku. Jsme odborníci na reality a školíme realitní makléře ve věcech nemovitostního práva po celé republice. Navíc poskytujeme servis, který vám jen tak někdo nedá. Jsme v pohotovostním režimu každý den od osmi ráno do půlnoci včetně sobot a nedělí. A pokud něco opravdu hoří, máme pro vás připravenou expres službu, v jejímž rámci vám vyhotovíme převodní dokumentaci do 12 hodin od dodání finálních podkladů.

Stručný výčet služeb, které vám poskytneme

  • Zkonzultujeme s vámi připravovaný obchod a uchystáme vše potřebné pro jeho hladký průběh.
  • Je-li potřeba, zajistíme znalecké posudky a odhady.
  • Prověříme danou nemovitost, takže například zjistíme, zda na ní nevázne právo nebo závazek, který by obchod mohl zkomplikovat. Pokud objevíme problém, navrhneme řešení.
  • Připravíme pro vaši kancelář veškeré potřebné smlouvy (rezervační, kupní, o převodu).
  • Ověříme podpisy.
  • V naší kanceláři zajistíme advokátní úschovu finančních prostředků ve výši kupní ceny od vašeho klienta.
  • Podáme návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí a zajistíme hladký průběh vyřizování.

Říká se, že byste měli očekávat neočekávané a také je rozumné připravit se na možné komplikace. Naše advokátní kancelář vás zastoupí u soudů v právních sporech, které se týkají vašeho podnikání v realitách. Stejně tak i v případě, kdy nastane rozhodčí řízení, a vy musíte jít před arbitrážní soud nebo před rozhodce. Samozřejmostí je i následné vymáhání případných nároků.

Pro nováčky i zavedené matadory

Právní i obchodní servis poskytujeme jak začínajícím, tak etablovaným realitním kancelářím. Rovněž nabízíme poradenství v oblasti korporátního práva a právní revizi již používaných  smluv.

Máte novou kancelář, umíte skvěle prodávat, ale potřebujete nastavit procesy a poradit v oblasti realitního práva? Nastartovali jsme realitní podnikání už několika začínajícím kancelářím.

Několik let také úspěšně školíme realitní makléře z celé republiky. Naše dvoudenní, jednodenní nebo půldenní semináře slouží nejen profesionálům, ale jsou vhodné pro všechny zájemce o realitní právo. Díky nim se budete v oblasti nemovitostního práva pohybovat jako ryba ve vodě.


EMAIL:
INFO@AKTOMES.CZ

ADRESA:
Advokátní kancelář
Mgr. Martin Tomeš
Sokolská 536/22
779 00 Olomouc

TELEFON:
+420 605 277 017