Realitní akademie


V Realitní akademii jsme již z desítek DOBRÝCH makléřů udělali makléře SKVĚLÉ. Připojte se k nim!

Určitě jste skvělí realitní makléři. Bravurně ovládáte techniky vyjednávání, znáte hotelový efekt, princip odosobnění, metodu smyslového prodeje, rozumíte psychologickým typům osobnosti a umíte s nimi pracovat. Díky tomu vy (nebo váš tým) dosahujete vynikajících výsledků. A teď si představte, že byste svou profesionalitu a své výsledky mohli ještě o pořádný kus vylepšit. Nezní to přinejmenším zajímavě? Přesně to je cílem vzdělávacího programu Realitní akademie.

Semináře Realitní akademie jsou věnované nemovitostnímu právu. Ne, počkejte. Je nám jasné, co si teď říkáte. “Nemovitostní právo? To k ničemu nepotřebuju! A i kdyby. To bude nudaaaa!” Tohle totiž říkají na začátku skoro všichni účastníci kurzu. Po jeho skončení pak přiznávají: “Netušili jsme, že toho je tolik, co jsme doteď o nemovitostech nevěděli.” A jedním dechem dodávají: “Bylo to prostě perfektní! Poučné, hutné a přesto zábavné. A navíc všechny rady opravdu využijeme pro svou práci”

Takže ještě jednou. Realitní akademie je věnována nemovitostnímu právu tak, aby se o něm realitní makléři dozvěděli všechno, co může vylepšit jejich práci, a naučili se to také používat v praxi. Je to kurz vedený nejen špičkovými odborníky, ale také lidmi, kteří umějí přednášet a z právní problematiky dokážou udělat pořádnou show.

Řekli o Realitní akademii


 • Přátelský a profesionální přístup při školení práva v realitách, které je srozumitelné a pochopitelné i pro laiky – neprávníky. Rozhodně doporučuji jak začínajícím, tak zkušeným realitním makléřům i majitelům realitních kanceláří.

  Jan Zelinka, jednatel a majitel RESTCON Real Straight Consulting s.r.o.,
 • Prezentace na školení pana Mgr. Martina Tomeše byla precizně připravená. Je vidět, že předává zkušenosti osvědčené z praxe a má to hlavu a patu. Také je vidět, že našel odvětví, které ho zajímá a baví, a to se projevuje v jeho přístupu i prezentačních schopnostech. Je skvělé, že se snaží o to, aby makléři nováčci pochopili základy v oblasti práva. Zároveň vysvětluje, jak je možné si makléřskou práci ulehčit a pak mít čas na příjemnější činnosti, ať už je to rodina, koníčky či osobní rozvoj. Jeho přístup je mi velice sympatický a pokud by byla možnost zajít na kurz, který by navazoval, tak bych neváhal a přišel znovu. Mockrát děkuji!

  Martin Frank, vedoucí pobočky, Reality IQ Olomouc
 • Na školení bylo vidět, že se Mgr. Tomeš v realitách pohybuje dlouhou dobu a zná problémy makléřů a jejich každodenní život plný náročných klientů a obtížných jednání.  Mohla jsem se kdykoliv na cokoliv zeptat.  Většina probíraných témat byla spíše diskuzí, kdy jsme se na případech z naší praxe učili právo, které se za těmito situacemi skrývá. Mgr. Tomeš školí s chutí a zápalem. Umí do právní problematiky vtáhnout a vysvětlit ji poutavě a zajímavě.

  Petra Hradilová, makléřka FINE REALITY, a.s., Olomouc

10 důvodů, proč z vás Realitní akademie udělá lepšího realitního makléře

 1. Naučíte se z nemovitostního práva vše, co budete potřebovat ke své práci.
 2. Naučíte se nejen teoretické poučky, ale hlavně jak poznatky uplatnit v praxi.
 3. Během seminářů nezemřete nudou, protože výuka je zábavná, interaktivní a názorná.
 4. Dozvíte se, jaké změny přináší do realitní praxe nový občanský zákoník.
 5. Zvýšíte svou odbornou autoritu směrem ke klientům, a tím i svou důvěryhodnost.
 6. Seznámíte se s nejčastějšími právními omyly ve vztahu k nemovitostem, abyste se jich už nikdy nedopustili (na rozdíl od konkurence).
 7. Ušetříte za konzultace právních specialistů, protože 90 % odborných záležitostí zvládnete s nabytými vědomostmi vyřešit sami.
 8. Projdeme spolu situace, které z právního hlediska hrozí průšvihem, a naučíte se jim přecházet.
 9. Dostanete-li se přesto do situace, která hrozí průšvihem, naučíme vás ji zvládat co nejlépe.
 10. Díky větší erudici, autoritě a sebejistotě vám půjde ještě lépe to, o co tady jde především. Vydělávání peněz férovým prodejem nemovitostí!

Jaká témata se v rámci Realitní akademie probírají

V průběhu Realitní akademie se seznámíte s nejvýznamnějšími právními pojmy ve vztahu k realitnímu byznysu. Probereme pojem vlastnictví, smlouvy kupní a zprostředkovatelské, úschovy, nájmy, práva a povinnosti stran, elementární právní předpisy, zástavy, exekuce či věcná břemena a jejich odraz v realitním obchodu. Cílem přitom není jen teoretická znalost těchto pojmů, ale praktická dovednost samostatně právně jednat s klienty.

Dostatečný prostor věnujeme také „právním mystériím“, totiž nejčastějším právním chybám makléřů, a návodům, jak se jich vyvarovat. Dále od nás načerpáte postupy a metody, jak jednat s právníky vašich klientů, bankami či katastrálními úřady, včetně návrhů řešení problematických právních otázek. Jeden ze seminářů je rovněž věnován kompletní smluvní agendě realitních kanceláří, smlouvám o zprostředkování či problematice exekucí.

Zaujala vás Realitní akademie?

EMAIL:
INFO@AKTOMES.CZ

ADRESA:
Advokátní kancelář
Mgr. Martin Tomeš
Sokolská 536/22
779 00 Olomouc

TELEFON:
+420 605 277 017